ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да је КФОР негативно одговорио на наш захтев о повратку српске војске и полиције на КиМ и истакао да су "случајно" тај негативни одговор уручили баш на Бадњи дан.
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је, поводом 13. годишњице Бриселског споразума, да 19. април 2013. године није био лак, већ дан пун компромиса у готово немогућим условима, али да је тај документ био најмање лоше што се у том тренутку могло добити.
ПОВОДОМ тврдњи Борка Стефановића на платформи X да су царине САД према Србији укинуте због одлуке Врховног суда, огласио се генерални секретар Министарства спољних послова Душан Козарев, који је поручио да је важно разликовати политичке интерпретације од званичних одлука и конкретних података о трговинским мерама.
ЈАСМИНА Пауновић, бивша тужитељка и према писању медија једна од главних кандидаткиња на тзв. студентској листи, у својој биографији тврди да је добила Захвалницу Правног факултета Универзитета у Крагујевцу, међутим то се испоставило као ноторна лаж.
ШТАНДОВИ СНС-а осванули су јутрос широм Београда, а активисти и симпатизери владајуће странке разговарали су са грађанима, чиме су сви заједно показали шта је оно што већинска Србија жели - мир, стабилност, развој и успех наше државе.
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић огласила се поводом могуће тужбе коју против нје наводно подиже пензионисана тужитељка Јасмина Пауновић
Коментари (160)