"НИКАКВИ СПИСКОВИ НАС НЕЋЕ СПРЕЧИТИ ДА БРАНИМО СВОЈ НАРОД НА КИМ": Министар Гашић потврдио да се и он налази на списку
МИНИСТАР Братислав Гашић огласио се поводом списка Срба који је објавио Арменд Муја.
Foto: MUP
- Константне провокације и претње Куртијевог трбухозборца Арменда Мује још један су показатељ да представници привремених институција у Приштини неће никада оставити Србе на миру. Данашњи списак који је Муја објавио није ништа друго него списак за одстрел. Списак на којем се, између осталог, поред председника Вучића, његовог сина Данила и брата Андреја налазим и ја.
Куртијев гласноговорник требало би да зна да се никада не прети празном пушком. Никакви спискови нас неће спречити и уплашити да одбранимо свој народ на Косову и Метохији и увек ћемо бити ту да га заштитимо - изјавио је министар унутрашњих послова Братислав Гашић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ПОРУЧИО ИЗ БАКУА: Када вас дотерају у ћошак, немате шта да изгубите (ВИДЕО)
21. 12. 2022. у 17:38
ДРАГИ МАСИМО, БИЛА ЈЕ ЧАСТ: Марија Шерифовић се емотивном поруком опростила од Савића
23. 12. 2022. у 19:34
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)