НИЈЕ КУРТИЈУ ПРОБЛЕМ ВИНО: Одлучност Петровића и других Срба да живе а својим огњиштима тишти њега

Драгана ЗЕЧЕВИЋ

08. 12. 2022. у 16:50

ДАЛИБОР Јевтић српски политичар са КиМ реаговао је на ситуацију коју је изазвао Аљбин Курти као нови притисак на Србе на КиМ.

НИЈЕ КУРТИЈУ ПРОБЛЕМ ВИНО: Одлучност Петровића и других Срба да живе а својим огњиштима тишти њега

фото инстаграм

– Није Куртију проблем вино, већ одлучност Петровића и друих СРба да живе а својим огњиштима Породица Петровић је домаћинска, вредна породица која живи од свог рада - рекао је Јевтић.

- Јучерашњи и данашњи догађаји у Великој Хочи узнемирили су сваког Србина који данас живи на Космету. Није Куртију проблем нечије вино, већ одлучност Петровића и других Срба да остану на својим огњиштима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји

МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"

ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.

12. 03. 2026. у 17:58

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (1)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)