ЈОВАНОВ: Најоштрије осуђујем напад на Милана Кнежевића који је последња жртва антисрпске хистерије у Црној Гори

В.Н.

07. 12. 2022. у 16:35

МИЛЕНКО Јованов, члан Председништва Српске напредне странке, најоштрије је осудио напад на Милана Кнежевића у Црној Гори.

ЈОВАНОВ: Најоштрије осуђујем напад на Милана Кнежевића који је последња жртва антисрпске хистерије у Црној Гори

Фото: Архива

 - Најоштрије осуђујем напад на Милана Кнежевића који је последња жртва антисрпске хистерије у Црној Гори.

Нажалост, ово је директна последица чињенице да се у тој земљи од различитих кругова власти и опозиције подстичу отворена  мржња и шовинизам према српском народу, Српској православној цркви и Србији.

Крајње је време да се креатори ове кампање призову памети и зауставе лудило у које гурају сопствену земљу и да престану да мржњу према свему што је српско пропагирају као пожељно понашање. 

Исто тако, очекујем најбржу могућу реакцију надлежних и да се казне бандити који су себи дозволили да свој шовинизам доказују песницама - рекао је Јованов.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)