ВУЧИЋ: Јуче сам се у Прагу сусрео с 38 европских и светских лидера (ВИДЕО)
У ПРАГУ сам се срео са 38 светских лидера, са Ердоганом сам био три пута, имао сам част да говорим на вечери, није ми се разговарало са Пленковићем, рекао је председник Србије Александар Вучић, одговарајући на питања новинара.
Принтсцреен/Пинк
– Јуче сам се у Прагу сусрео са 38 европских и светских лидера. Не постоји нико ко је имао толико сусрета, имао сам билатерале са најважнијим људима ЕУ поред панела – истакао је Вучић.
- Имао сам јуче билатералу са Педром Санчезом, са Макроном у три наврата, са Маријом Драгијем такође, са Мицотакисом, Радевом разговарао, Орбаном, Нехамером, са представницима све три земље Бенелукса, са ирским премијером, грузијским премијером, са азербејџанским председником, шведском председницом владе, финском председницом владе, пољским премијером, литванским председником, турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом… Ви сад установите са ким нисам. Тешко ћете то да нађете. Није ми се разговарало са Пленковићем, иако је он нешто покушао… – казао је председник.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24