ВУЧИЋ СЕ УПИСАО У КЊИГУ ЖАЛОСТИ У БРИТАНСКОЈ АМБАСАДИ: "Одлазак краљице бациће другачије светло на свет који смо до сада познавали" (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић уписао се данас у књигу жалости која је отворена у амбасади Велике Британије у Београду поводом смрти краљице Елизабете Друге.
Фото: Твиттер/@predsednikrs
Вучић је на Твитеру навео да ће смрт краљице "бацити другачије светло на свет који смо до сада познавали".
- Са великим жаљењем посећујем амбасаду Велике Британије у Београду овом тужном приликом за вашу земљу и њен народ, али и светску заједницу - навео је Вучић.
- Волели су је и дубоко поштовали сви они који ће је сада чувати у лепом сећању - указао је Вучић.
Он је поново, у своје лично и у име Србије, изразио најдубље саучешће краљу Чарлсу Трећем, краљевсој породици, влади и грађанима Велике Британије.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ВУЧИЋ: Председник упутио телеграм саучешћа поводом смрти Елизабете Друге
08. 09. 2022. у 20:04
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (21)