СМАЈЛОВИЋ: Разумем зашто Курти покушава да искористи украјинску ситуацију

14. 08. 2022. у 13:45

НОВИНАРКА Љиљана Смајловић, гостујући у једној емисији рекла је да разуме зашто Курти покушава да искористи украјинску ситуацију.

СМАЈЛОВИЋ: Разумем зашто Курти покушава да искористи украјинску ситуацију

Фото: Принтсцреен/Euronews

- Разумем зашто Курти покушава да искористи украјинску ситуацију. Део Путиновог образложења за напад на Украјину је био непоштовање Минског споразума. Курти може да помисли "биће грозно ако Путин успе у овоме јер и ми имамо један Споразум ког нећемо да спроведемо- рекла је Љиљана Смајловић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 17:15

Коментари (12)

ОТАЦ ГОЈКО НАГЛАШАВА: Није грех постити само 7 дана и ићи на причест, АЛИ...