ВУЧИЋ И ОВАЈ ПУТ БРАНИО ПОЗИЦИЈУ СРБИЈЕ: Брнабић о састанку председника и Шолца
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић огласила се поводом састанка председника Александра Вучића и немачког канцелара Олафа Шолца.
Ана Брнабић, Фото Танјуг
- Изузетно важан састанак за нашу земљу. Честитке Председнику због тога што је, и овај пут, нашао начин да брани и штити позицију Србије и велика захвалност Шолцу, инвеститорима и свим партнерима из Немачке на разумевању и поштовању - истакла је Брнабић.
БОНУС ВИДЕО - ПРВИ ДИГИТАЛНИ АУТО-ПУТ У СРБИЈИ: “Новости" у патроли са неимарима који граде Моравски коридор
Препоручујемо
БЕСТИДНЕ ЛАЖИ О СРБИЈИ: Вучић поручио из Берлина - "Време ће показати ко говори истину"
04. 05. 2022. у 19:36
ВАЖНО ОБЕЋАЊЕ ЗА СВЕ У СРБИЈИ Вучић: Шолц уверен у европску будућност Западног Балкана
04. 05. 2022. у 18:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)