КЊИГЕ И КОШАРКА КАО ХРАНА ЗА ДУШУ: Вучић открио са ким највише воли да прошета када је нервозан
ПРЕДСЕДНИЧКИ кандидат СНС Александар Вучић је у оквиру гостовања на ТВ Пинк рекао да ужива у читању књига и гледању кошарке.
Фото: Принтсцреен/Пинк
Упитана да ли је некада сугерисала Вучићу да води рачуна о здрављу, Даница Грујичић је казала да нису толико блиски, али да је пар пута сугерисала Лончару да Вучић мора да одмори и води више рачуна о себи.
Вучић каже да је по том питању са њим тешко разговарати.
- На те теме ја са најближима не разговарам - рекао је Вучић.
Председнички кандидат СНС је на питање како храни своју душу рекао да највише воли да чита књиге и да игра кошарку.
- Када сам нервозан позовем Синишу Малог или Ану Брнабић да прошетамо - каже Вучић.
Препоручујемо
ДАЧИЋ РАСКРИНКАО ЛАЖИ БЛОКАДЕРА: Полиција је поступала високо професионално
21. 01. 2026. у 21:35
ПУКЛИ БЛОКАДЕРИ: Позвали на велики скуп у Београду, окупило се неколико њих
21. 01. 2026. у 20:43
"МИ ИГРАМО САМО У ЈЕДНОМ ТИМУ" Вучић: Поставићемо пет основних циљева
21. 01. 2026. у 20:10
"ПРЕД НАМА ЈЕ НОВА ЕРА" Вучић: Од сутра се историја пише другачије
21. 01. 2026. у 19:35 >> 20:02
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)