МАРКО БАТО ЦАРЕВИЋ ПОДРЖАО ВУЧИЋА: Једини прави и једини логичан избор
ПРЕДСЕДНИК Општине Будва Марко Бато Царевић упутио је подршку председнику Србије Александру Вучићу на предстојећим изборима који се одржавају у Србији 3. априла 2022. године.
Фото: М.С.
- За српски народ у Црној Гори јако је важно да имамо стабилну, економски развијену и просперитетну Републику Србију у сваком смислу. Да би Србија наставила да има кључну улогу у региону и тиме буде гарант мира и стабилности за наш народ, неопходно је јако вођство и визија. У претходних 10 година Србија је на челу са Александром Вучићем доживела економски препород, уздигла свој међународни положај, и постигла напредак на свим другим пољима. Тиме се сврстава раме уз раме са успешним и модерним државама, настављајући мудру политику и ослањајући се на традиционалне вредности, наводи се у саопштењу.
Царевић поручује да „пред нашим сународницима у Србији нису још једни обични избори јер Србија овог пута бира да ли ће наставити путем развоја и прогреса за све њене грађане“.
- Овом приликом желим да уверим и позовем све грађане наше братске Србије да своје поверење укажу Александру Вучићу на предстојећим изборима јер само његовим избором Србија наставља да корача путем успеха, путем напретка и путем победника. Александар Вучић је доказао да се може државнички мудро, национално одговорно и реформаторски напредно водити Србија која је данас снажна држава поштована у свету. Искрено верујем да је Александар Вучић једини прави и једини логичан избор за председника Републике Србије и гарант да ће Србија наставити путем убрзаног развоја и потпуног напретка, нагласио је Царевић.
Препоручујемо
СПИСАК СВИХ 1.000 ПОЗНАТИХ КОЈИ СУ ПОДРЖАЛИ ВУЧИЋА: "Дајемо свој глас за будућност и оне који долазе после нас"
31. 03. 2022. у 08:56 >> 09:26
ВУЧИЋ НА РТС ТАЧНО У 18.25: Председник ће разобличити све лажи Маринике Тепић и пропаганде коју пласира Драган Ђилас
31. 03. 2022. у 08:16 >> 11:31
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)