ВУЧИЋ: Мађарска је забранила извоз пшенице, Србија ће делимично пратити потез Будимпеште
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о актуелним темама.
Фото принтскрин Курир ТВ
Он је на КурирТв изјавио:
Када је реч о пшеници, Мађарска је донела одлуку о забрани извоза, а да ће Србија делимично донети такву одлуку наредне недеље.
- Обезбедићемо не само потребе Србије, већ и за Албанију, С. Македонију, Црну Гору...
БОНУС ВИДЕО - "НОВОСТИ" ОТКРИВАЈУ: БИА И МУП раскринкали позадину учесталих хаварија у систему ЕПС
Препоручујемо
ШАПИЋ: Београд је кућа свих нас, обећавам да ћемо се према њему тако и понашати
05. 03. 2022. у 15:01
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (8)