СЕТИЛИ СТЕ СЕ ИНФРАСТРУКТУРЕ: Зорана Михајловић (СНС) одговара опозицији
ДОБРО је што представници опозиције почињу да се интересују за развој инфраструктуре, штета је само што нису у ту област више улагали и завршавали пројекте док су били на власти - поручила је чланица Председништва СНС Зорана Михајловић, реагујући на критике које је потпредседник Народне странке Мирослав Алексић изнео о инфраструктури у Србији.
Фото Танјуг
Михајловићева је навела да све што је садашња власт урадила - 1.000 километара путева и ауто-путева урађених или у изградњи, као и стотине километара реконструисаних пруга - остаје да користи сваком грађанину и грађанки Србије, па и онима који су све те пројекте нападали и критиковали:
- Добро је да данас и ви можете да се возите и комплетним Коридором 10 и ауто-путем "Милош Велики", ускоро и брзом пругом од Београда до Новог Сада, као и свим другим путевима који нису били завршени док сте ви били на власти.
Препоручујемо
КРАЈ КУТИЈА 250 ПОСМАТРАЧА: Мисија ОЕБС ће надгледати кампању и гласање
23. 02. 2022. у 21:06
СВЕ ВИШЕ НЕУТРАЛНИХ ТОНОВА: РЕМ објавио трећи Извештај о раду телевизија у кампањи
23. 02. 2022. у 20:58
ИЗБОРИ У СРБИЈИ: РИК прогласила изборну листу Двери и именовала нове чланове
23. 02. 2022. у 19:26
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (2)