ВЕСТИ СА ВЕЛЕТРЖНИЦЕ: Јабуке најпродаваније, промет цитруса дуплиран

НА Велетржници претходне недеље највећи промет забележила је продаја јабука, а затим следе купус, лук, поморанџа и шаргарепа.

ВЕСТИ СА ВЕЛЕТРЖНИЦЕ: Јабуке најпродаваније, промет цитруса дуплиран

Фото Танјуг

Од воћа у овом периоду се доста продају и поморанџе које садрже обиље витамина Ц, Б као и витамин Е, па су добар савезник у борби против различитих инфекција.

У односу на претходни период повећан је промет купуса и шаргарепе, док од цитруса је забележен дупло већи промет лимуна.

На Велетржницу су у претходном периоду осим јапанске јабуке стигли пистаћи, урме и лимета.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)