СУСРЕТ СРПСКЕ ПРЕМИЈЕРКЕ И БУГАРСКОГ КОЛЕГЕ: Брнабићева дочекала Петкова испред Палате Србија (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић организовала је испред Палате Србија свечани дочек за бугарског колегу Кирила Петкова који данас борави у званичној посети Београду, а са којим ће имати "тет-а-тет" разговор.
Фото: АП
Након разговора Брнабићева и Петков придружиће се делегацијама двеју земаља на заједничком састанку.
Нови председник бугарске владе претходно је разговарао са председником Србије Александром Вучићем.
Петков је изабран за премијера у децембру, а ово је његова друга посета страној земљи од почетка премијерског мандата.
Пре тога Петков је боравио у званичној посети Републици Северној Македонији.
Састанцима присуствују и двојица амбасадора Петко Дојков и Жељко Јовић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА СЛУЦКИМ: Председник примио важног госта из Руске Федерације (ФОТО)
08. 02. 2022. у 12:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)