ВАЖНИ САСТАНЦИ: Вучић сутра са Пичом, Слуцким и Петковом

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се сутра са специјалним изаслаником Уједињеног Краљевства за Западни Балкан сер Стјуартом Пичом, а потом ће уследити састанак са председником Комитета за Међународне послове Државне думе Федералне скупштине Русије Леонидом Слуцким. Председник се после тога састаје са председником Владе Бугарске Кирилом Петковом.

ВАЖНИ САСТАНЦИ: Вучић сутра са Пичом, Слуцким и Петковом

Фото: Танјуг

Састанак са Пичом заказан је у 10.00 часова, у згради Генералног секретаријата председника Републике.

Са Слуцким се Вучић састаје у 12.00 часова, саопштила је прес-служба председника. Након тога уследиће разговор са председником Владе Бугарске Кирилом Петковом.

Састанак је заказан у 13.00 часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (3)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара