ВАНДАЛИЗАМ У СОМБОРУ: Ишчупана застава ПС-а са партијских просторија
У РАНИМ јутарњим часовима, ишчупани су постоље и застава Покрета социјалиста са спољашњег зида просторија партије у Сомбору, саопштио је ПС.
Фото: Покрет социјалиста
- У раним јутарњим часовима, олош и кукавице ишчупале су постоље и заставу Покрета социјалиста са спољашњег зида наше партије у Сомбору. Сличан или исти олош је пре мање од месец дана, на челу са унуком црногорског усташе Јеврема Брковића, демолирао наше просторије у Новом Саду и скидао и цепао заставе наше партије- саопштено је из Покрета социјалиста.
- Ми из Покрета социјалиста предвођени нашим лидером Александром Вулином никада нећемо одустати од политике одбране Србије и заштите српског народа где год да живи, политике стварања српског света и стварања социјално праведније Србије- наведено је у саопштењу.
- Можете да нас линчујете, тучете, хапсите и затварате, као што сте то већ и чинили нашем лидеру Александру Вулину када је мирно протестовао и бранио право наших српских генерала да не буду испоручени Хагу. Можете да палите и скидате заставе са наших партијских просторија, али нас нећете нити уплашити, нити поколебати у нашој политичкој борби за бољу и успешнију Србију. Нема повлачења пред олошем - поручио је Покрет социјалиста поводом вандалског чина чупања постоља и заставе са партијских просторија у Сомбору.
Препоручујемо
ПОКРЕТ СОЦИЈАЛИСТА: За разлику од Драгана Ђиласа, ми не мењамо своју страну и саборце
23. 12. 2021. у 22:23
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)