ПРЕМИНУО БРАНКО МАРИНКОВИЋ: Заменик генералног секретара Народне скупштине пронађен мртав у стану
ЗАМЕНИК генералног секретара Народне скупштине Бранко Маринковић (41) затечен је мртав данас у свом стану на Вождовцу.
Фото: Принтсцреен/Парламент.гов
Њега је у стану око 16 сати пронашла супруга, а узрок смрти је највероватније инфаркт.
Покушана је реанимација Маринковића, али безуспешно.
Бранко Маринковић је по образовању био правник, и вршио је функцију заменика генералног секретара од 24. октобра 2020. године.
БОНУС ВИДЕО: КОМЕМОРАЦИЈА МИЛУТИНУ МРКОЊИЋУ - Колеге и пријатељи се опраштају од политичара
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)