ДЕМОКРАТИЈА ИМА ЦЕНУ Вучић о протестима: Пустите их да раде шта хоће, док год не туку људе
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обилази радове на пројекту изградње инфраструктуре и насипања платоа за депо београдског метроа на Макишком пољу.
Фото: Танјуг
Он је овом приликом рекао да држава жели да се понаша демократски и да демократија има своју цену, а то значи да већина с времена на време мора да трпи.
- Мој савет надлежним органима је да их пусте да раде шта год хоће, док год не туку људе - рекао је Вучић и додао да је битно да људи виде разлику између оних који раде и граде и оних који не раде ништа.
Председник је додао да је неописиво велики револт обичног света у Србији онима који блокирају улице.
Председник је рекао да је "слободарски батинаш" Драган Миловановић Црни запослен код Насера Кељмендија и Љубише Бухе Чумета.
Препоручујемо
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (6)