"ПИШТИ" КОЦКИЦА: Чиме је Бранко Милићевић активирао детектор метала на улазу у скупштинску салу
ОДБОРНИЦИ Скупштине Града Београда за последња два заседања преселили су се у привремену салу, некадашњи дом Народне скупштине у Краља Милана, па још нису стигли да се адаптирају на нове услове.
Фото З. Јовановић
Тако је и одборник СНС Бранко Милићевић, познатији као Бранко Коцкица, као и сви који су дошли на седницу, морао да прође кроз детектор метала.
Скенер је "запиштао" приликом проласка Коцкице, а непријатно претресање торбице трајало је кратко.
Он се сетио да је заборавио да пре уласка остави тзв. швајцарски нож, што је предочио обезбеђењу, које му је привремено задржало до завршетка седнице.
Препоручујемо
СЕЋАЊА НА ДЕДУ: Милош Јовановић у Сјеници добио фотографију стару скоро пола века
08. 11. 2021. у 14:44
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)