ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ У ШУМАРИЦАМА: Ту децу Шумадије и Србије никада нећемо заборавити! (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствује молебану у Шумарицама у Крагујевцу, код споменика стрељаним ђацима и професорима у Другом светском рату.
Фото: Инстаграм
Вучић је на Инстаграму поделио фотографије са места страдања српских јунака:
- Осамдесет година незаборава.
Нека је вечна слава свим убијеним јунацима и нека вечно живе Крагујевац и Србија - написао је председник.
Препоручујемо
ВУЧИЋ У ШУМАРИЦАМА: Председник положио венац код споменика стрељаним ђацима
21. 10. 2021. у 10:39
БОРБА, БОРБА И САМО БОРБА! Вучић честитао рођендан Српској напредној странци
21. 10. 2021. у 09:45
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (13)