ДИРЉИВА СЦЕНА НА ПРОСЛАВИ: "Вила са Кошара" подигла целу БИА на ноге (ВИДЕО)
НА ПРОСЛАВИ Дана Безбедносно - ифнормативне агенције наступала је и Даница Црногорчевић која је отпевала чувену песму "Вила са Кошара".
Фото: Јутјуб/Принтскрин/ DanicaFanPage
У току извођења ове емотивне песме нико од присутних није остао равнодушан, а на крају су сви из публике устали и громогласним аплаузом поздравили уметницу.
Припадници БИА-е су још једном послали српском народу на Косову и Метохији да су увек уз њих и да ће им увек пружити подршку.
БОНУС ВИДЕО: БРЊАК: Ори се Србија, Србија
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (30)