ЂИЛАС ПОСРЕДНО ПРИЗНАО ГЕНОЦИД: Хаг је донео пресуду о Сребреници и ми ту немамо шта да причамо (ВИДЕО)
ЛИДЕР Странке слободе и правде, Драган Ђилас не престаје да изненађује својим ставовима о Србији, који су врло често обојени негативном конотацијом. Овога пута Драган Ђилас је усред Црне Горе посредно изјавио да су Срби у Сребреници починили геноцид.
Фото принтскрин
Наиме, он је за црногорске “Вијести”, које је претходно купио, дао интервју у коме је упитан да ли су Срби починили геноцид у Сребреници, на шта је Ђилас рекао да поштује одлуку Међународног суда правде.
- Нисам правник, али Међународни суд правде је донео пресуду о томе и ми више нема потребе о томе да причамо! - рекао је Ђилас.
Запратите Нпортал на Фејсбук страници
Препоручујемо
НЕВЕНА ЂУРИЋ ОШТРО: Мариника Тепић је патолошки лажов који млати празну сламу
29. 09. 2021. у 21:06
ЂИЛАСОВЦИ БИ ДА ЈУРЕ ЉУДЕ ПО КУЋАМА: Језиве претње Дејана Булатовића
29. 09. 2021. у 20:23
САНДРА БОЖИЋ ПОРУЧИЛА МАРИНИКИ ТЕПИЋ: Знамо да Ђилас режира овај "филм"
29. 09. 2021. у 16:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (8)