ШПИЈУНКА - УВЕК УЗ ВОКРИЈА: Министар Ружић често је истицао пријатељство са покојним играчем Партизана

МИНИСТАР просвете и потпредседник Владе Бранко Ружић често је истицао пријатељство са покојним играчем Партизана Фадиљом Вокријем.

ШПИЈУНКА - УВЕК УЗ ВОКРИЈА: Министар Ружић често је истицао пријатељство са покојним играчем Партизана

Бранко Ружић / Фото Министарство просвете

Зато су његови сарадници одлучили да га изненаде необичним поклоном. У питању је портрет Вокрија из младости, у време када је бранио боје црно-белих и постизао голове.

Ружић се обрадовао и сместио поклон на посебно место у кабинету.

Фото Архива ВН

Фадиљ Вокри

Он је, иначе, велики навијач Партизана, и чест гост на стадиону у Хумској.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа