КАНЦЕЛАРКА Савезне Републике Немачке Ангела Меркел допутоваће у понедељак, 13. септембра, у званичну посету Србији.
Kancelarka dolazi u oprostajnu posetu zemljama zapadnog Balkana a prva stanica joj je Beograd gde otvara i novo zdanje ambasade Savene Republike u Kneza Milosa. Posle Beograda odlazi u Tiranu gde ce se sastati sa svih 6 Predsdnika vlada zapanog Balkana. I na kraju posete odlazi u Sarajevo|
Повезане вести
ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО И НА ИНСТАГРАМУ: За нас је најважније да сачувамо јединство народа! (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић послао је поруку јавности и са званилчног налога на Инстаграму.
08. 09. 2021. у 19:20
ВУЧИЋ НАЈАВИО: Урсула Фон Лајен, Ердоган и Лајчак овог месеца долазе у Београд
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да ће се током септембра састати и са председником Турске Реџепом Тајипом Ердоганом, као и са специјалним представником ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирославом Лајчаком, те лидерима Вишеградске групе.
08. 09. 2021. у 18:29
АНГЕЛА МЕРКЕЛ ДОЛАЗИ У СРБИЈУ: Посета немачке канцеларке следеће недеље
НЕМАЧКА канцеларка Ангела Меркел посетиће Србију 13. септембра, саопштено је из немачке владе.
08. 09. 2021. у 15:06
НЕМАЧКА НА РУБУ ВЕЛИКИХ ПРОМЕНА: Крхка коалиција са слабим канцеларом? Лашет и даље "проклизава", Шолц се спрема да наследи Ангелу Меркел
НЕМАЧКИ демохришћани постигли су аутогол и пре него што се предизборна кампања, уочи парламентарних избора 26. септембра, уопште и захуктала.
08. 09. 2021. у 06:47
МЕРКЕЛОВА ЉУТА НА ШОЛЦА: Вицеканцелар упоредио вакцинисане против ковида са заморчићима
НЕМАЧКА канцеларка Ангела Меркел критиковала је коментаре свог заменика Олафа Шолца, у којима је вакцинисане против ковида 19 упоредио са заморчићима, преноси Дојче веле.
07. 09. 2021. у 16:17
Најновије из рубрике
СТАНОЈЧИЋ О НАСИЉУ БЛОКАДЕРА У НОВОМ САДУ: Ово је атак на Србију, ово је црвена линија која одваја добро од зла
НАРОДНИ посланик Дане Станојчић осудио је насиље блокадера које се догодило синоћ у Новом Саду.
17. 02. 2026. у 14:57
"НИШТА ИМ НИЈЕ СВЕТО" Рајић о нападу блокадера на црквене великодостојнике: То су исти они који су попут паса лајали на свештенике
СВЕ су то безбожници којима ништа није свето и којима је све српско одурно, изјавио је за "Новости" аналитичар Предраг Рајић, коментаришући то што су блокадери у Новом Саду вређали црквене великодостојнике, који су присуствовали обележавање 200 година Матице српске.
17. 02. 2026. у 14:49
"КО МИСЛИ ДА ЈЕ ТУ НЕШТО СЛУЧАЈНО, ТАЈ ИЛИ ЈЕ ГЛУП ИЛИ НАИВАН" Министар Селаковић о безумљу блокадера у Новом Саду
"КАО Србину и српском министру културе, жао ми је када видим да постоје помућени умови који су у стању да покушају да загаде најсвечанији јубилеј српскекултуре у 2026. години, прославу 200. годишњице Матице српске", наводи министар културе Никола Селаковић коментаришући безумље које су блокадери синоћ показали у Новом Саду,
17. 02. 2026. у 14:42
"ПОНОСАН ШТО ПРЕДСТАВЉАМ СРБИЈУ" Вучић се огласио из Њу Делхија (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић стигао је у Њу Делхи, где ће присуствовати Самиту о вештачкој интелигенцији.
17. 02. 2026. у 14:33
ГЛОБАЛИСТИЧКИ УЖАСИ НА БАЛКАНУ РАЗОТКРИВАЈУ ЛИЦЕМЕРЈЕ ЕВРОПЕ ПО ПИТАЊУ ГРЕНЛАНДА
НА АМЕРИЧКОМ порталу „Стоне Цолд Трутх“, који води познати политички стратег и дугогодишњи саветник председника Доналда Трампа, Роџер Стоун, објављен је текст под насловом „Глобалистички ужаси на Балкану разоткривају лицемерје Европе по питању Гренланда“. Текст разобличава лицемерје европске политике према Балкану.
17. 02. 2026. у 14:27
Коментари (1)