"НЕЋУ ДА ПОНИЖАВАМ СРБИЈУ!" Вучић послао јасну поруку - Због чега да се извињавам? Због прогона 250.000 Срба са вековних огњишта?
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је рекао да не жели никоме да се извињава.
Фото: Принтскрин/ТВ Прва
- Због чега да се извињавам? Због прогона 250.000 Срба са вековних огњишта - рекао је председник Србије.
Председник је рекао да он прича о српском народу, а да синтагму "Српски свет" користи министар унутрашњих послова Александар Вулин.
Он је додао да не жели да понижава Србију.
Председник Вучић рекао је да како год да заврши, неће завршити на сметишту историје као многи његови претходници.
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Како сви други имају право на самоопредељење, а само Срби немају?
05. 09. 2021. у 10:43
"ТАЧНО ЈЕ ДА ЈЕ УСТОЛИЧЕЊЕ БИЛО ОТКАЗАНО": Председник Вучић о догађајима на Цетињу
05. 09. 2021. у 10:24
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (10)