ДАНАС ЈЕ ВЕЛИКИ ДАН ЗА НАШУ ЗЕМЉУ! Вучић не може да сакрије радост због потписаног уговора (ФОТО)

28. 08. 2021. у 11:45

Председник Србије Александар Вучић састао се са делегацијом компаније "Схандонг Хи-Спеед Гроуп", а повод је је потписивање Комерцијалног уговора о пројектовању и извођењу радова на изградњи државног пута 1. Б реда.

ДАНАС ЈЕ ВЕЛИКИ ДАН ЗА НАШУ ЗЕМЉУ! Вучић не може да сакрије радост због потписаног уговора (ФОТО)

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav

Председник је тим поводом на Инстаграм профилу Будућност Србије поделио објаву којом је исказао срећу и задовољство због склопљеног посла.

- Данас је за нашу земљу велики и важан дан, и не умем да сакријем радост! Овим градимо будућност за пожаревачки крај, за цео Браничевски, али и Борски округ, и дајемо додатну гаранцију да ћемо моћи да доводимо инвеститоре и подижемо све наше туристичке капацитете. Ово су невероватни успеси, другачија земља и нешто за шта живите.
Председник Републике Србије Александар Вучић састао се са делегацијом компаније "Схандонг Хи-Спеед Гроуп". Након састанка председник Вучић је присуствовао потписивању Комерцијалног уговора о пројектовању и извођењу радова на изградњи државног пута 1. Б реда, деонице брзе саобраћајнице: ауто-пут Е-75 Београд-Ниш (петља „Пожаревац“) – Пожаревац (обилазница) - Велико Градиште – Голубац - стоји у опису објаве.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (17)

НЕМА ПРЕДАЈЕ, КОСОВО ЈЕ СРБИЈА! Навијачи Селте одушевили цео стадион на мечу против Звезде (ФОТО)