ЧЕКАЈУ ЈЕ ГРАБУЉЕ: Амбасадорку Шан Меклауд чека пуно посла у башти
ТОКОМ радног дела године амбасадорка Велике Британије Шан Меклауд бави се дипломатијом, а док је на одмору баштованством.
Фото Твитер
Она је на свом твитер-профилу објавила фотографије свог олисталог дворишта, коме, иако је дивно, треба дотеривања.
- Доме, слатки доме. Чини се да ме овде чека доста посла - написала је амбасадорка, уз емотиконе баштована са вилама и грабуљама.
Иначе, Меклаудова је позната по томе да обожава природу, па је у Србији чест гост по националним парковима и шумама којима шета и вози бицикл.
Препоручујемо
ТРУБАЧИ И ПРОЈА: Ђорђе Милићевић био гост манифестације "Косидба на Рајцу"
21. 07. 2021. у 14:44
СРБИЈА НА УРАЛУ: Ненад Поповићгост “Српске таверне” у Јекатеринбургу
19. 07. 2021. у 14:44
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)
ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.
05. 03. 2026. у 13:12
РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?
ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.
05. 03. 2026. у 12:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (1)