БРНАБИЋ УПУТИЛА САУЧЕШЋЕ ПОРОДИЦАМА СТРАДАЛИХ У ПОПЛАВАМА: Потресена сам губитком људских живота, Србија је спремна да помогне
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић упутила је изразе дубоког саучешћа породицама које су изгубиле своје најмилије у поплавама у Немачкој, Белгији, Холандији и Луксембургу.
Фото: Танјуг/Сава Радовановић
- Потресена сам губитком људских живота и материјалном штетом које су проузроковале поплаве у Немачкој, Белгији, Холандији и Луксембургу. Упућујем изразе дубоког саучешћа породицама које су изгубиле своје најмилије - написала је Брнабић на Твитеру.
Премијерка је истакла да је Србија спремна да помогне.
Препоручујемо
ДРАМАТИЧАН СНИМАК ИЗ НЕМАЧКЕ: Мештани ускочили у воду да спасу ватрогасца! (ВИДЕО)
16. 07. 2021. у 17:33
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (3)