ЈЕЗИВИ СНИМАК ИЗ АРХИВЕ: Албанци дигли у ваздух средњовековну цркву старе српске престонице (ВИДЕО)

ИНТЕРНЕТОМ кружи потресан снимак за који се наводи да је из албанске архиве и да је настао 1969. године, те да приказује рушење велике српске средњовековне цркве из 13. века у околини Скадра.

ЈЕЗИВИ СНИМАК ИЗ АРХИВЕ: Албанци дигли у ваздух средњовековну цркву старе српске престонице (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Реч је о чувеној Богородичиној цркви, чији је критор краљица Јелена Анђела (позната „Анжујска“) супруга Стефана Уроша I и мајка краљева Драгутина и Милутина, наводи се.

Албанци тврде да се ради о ,,римској, католичкој цркви из 12. века".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (2)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!