РЕАЛ НА ТЕШКОМ ЗАДАТКУ: Кампацо воли да игра у гостима
БАСКОНИЈА ће у другом мечу полуфинала шпанске Ендеса лиге угостити Реал Мадрид, а ми вам предлажемо једног играча гостујћег тима.
ФОТО: Профимедиа
Мариђани ове сезоне не блистају, стигли су до плеј-офа Евролиге, али нису успели да се пласирају на фајнал-фор.
У регуларном делу шпанског првенства су били првопласирани и због тога ће имати предност домаћег терена у свакој рунди.
Најбољи њихов играч је Факундо Кампацо, сјајни плејмејкер увек гледа прво да разигра саиграче па тек онда да поентира.
Ипак, ове сезоне је морао да изнесе улогу која није његова, неретко је био и прва опција у нападу.
У првом мечу против Басконије постигао је 12 поена. Верујемо да ће данас пребацити задату границу.
НАШ ТИП: +10,5 (квота 1,91)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
БОРБА ЗА ФИНАЛЕ ГРЕНД СЛЕМА: Алкараз је упалио све моторе!
06. 06. 2025. у 08:00
БЕШИКТАШ ВЕЋ 16 УТАКМИЦА НЕ ЗНА ЗА ПОРАЗ: Ефес има већи квалитет
06. 06. 2025. у 10:56
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
"ПОДЛАЦИ! АПСОЛУТНИ НИТКОВИ!" Руси у шоку, ово уопште нису очекивали после добрих вести!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу - а Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026 се полако приводе крају.
21. 02. 2026. у 17:00
САРМЕ СУ "КРИВЕ"! Како то да ће Ђанфилипо Матераци играти за Србију? Нестварна фудбалска прича због које Италија сада пати!
Ђанфилипо Матераци, талентовани крилни нападач омладинске школе римског Лација, добио је позив селектора кадетске репрезентације Србије Игора Матића за пријатељску утакмицу против Словеније. Иза тог позива стоји прича о породици, идентитету и снажној вези са земљом која је одувек имала посебно место у њиховом дому.
21. 02. 2026. у 14:55
Коментари (0)