БОРБА ЗА ФИНАЛЕ ГРЕНД СЛЕМА: Алкараз је упалио све моторе!

Марко Милосављевић

06. 06. 2025. у 08:00

КАРЛОС Алкараз и Лоренцо Музети ће се састати у полуфиналу Ролан Гароса.

БОРБА ЗА ФИНАЛЕ ГРЕНД СЛЕМА: Алкараз је упалио све моторе!

FOTO: Tanjug/AP/Christophe Ena

Карлитос је у четвртфиналу одиграо један од својих најбоих мечева ове сезоне, на терену је изгледао невероватно, а Томију Полу је препустио само пет гемова.

Само један гем је изгубио у прва два сета која су трајала непуних сат времена, Американац је тек у трећем пружио какав-такав отпор.

Од старта је кренуо агресивно и то му се исплатило, мало је грешио и правио је велики број винера.

Данас ће са супротне мреже стајати играч који има невероватну сезону, Италијан је показао велики квалитет у протеклом периоду и заслужено је у полуфиналу.

Верујемо да ће граница сетова бити пребачена.

НАШ ТИП: +3,5 (квота 1,80)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута