БИВШИ ИГРАЧ ПАРТИЗАНА СРУШИО ФЕНЕР: Мајсторица се игра у Истанбулу!
ФЕНЕРБАХЧЕ ће у трећој утакмици четвртфинала турског шампионата угостити Турк Телеком.
Фото: EPA-EFE/RYAN LIM
Нико није очекивао да ћемо гледати мајсторицу у овом дуелу, али играчи Турк Телекома су се постарали да до тога дође.
Јак ритам је имао Фенер у претходном периоду и морало је да дође до пада у игри, поражео су у Анкари с резултатом 85:77.
Ерик Меколум и Сертач Шанли су са по 12 постигнутих поена били најефикаснији у пораженом табору, док су Вејд Болдвин и Најџел Хејс Дејвис додали по 11.
На супротној страни, најзаслужнији за тријумф био је Брајан Ангола, бивши играч Партизана је убацио 26 поена.
Верујемо да ће Фенер данас бити успешнији.
НАШ ТИП: Х1 -6,5 (квота 1,65)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
"Гробари" у шоку: "Највеће појачање" напустило КК Партизан, има преча посла!
НАЈНОВИЈЕ вести из кошарке највише ће занимати навијаче Партизана.
27. 04. 2026. у 17:09
Лудило! Здравко Мамић "продао" Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!
Ако неко зна да продаје балканске фудбалере богатим европским клубовима, онда је то свакако дугогодишњи "алфа и омега" Динама из Загреба, Здравко Мамић. А баш он је одушевљен двојицом Звездиних младих фудбалера и убеђен је да ће донети огроман новац новом/старом шампиону Србије.
27. 04. 2026. у 15:34
Коментари (0)