ПРЕДЛОГ ИЗ ВЕЧНОГ ГРАДА: Чешки тенисер је одиграо један меч мање од свог ривала
ФАБИЈАН Марошан и Јакуб меншик ће одиграти меч трећег кола Рима.
FOTO: AP/Tanjug
Мађарски тенисер је савладао квалитетне играче на старту турнира и у данашњи меч улази са великим самопоуздањем.
Најпре је елиминисао младог Жоаа Фонсеку с максималним резултатом, а затим је био бољи и од Андреја Рубљова.
Са друге стране, Чех је био слбободан у првом колу, да би у другом срушио Матеа Ђигантеа.
Ово ће бити њихов први међусобни окршај, док ће се победник у наредном колу састати са бољим из дуела Хуркач/Ђиронн.
Верујемо да ће Меншик бити успешнији.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,62)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
"ПОДЛАЦИ! АПСОЛУТНИ НИТКОВИ!" Руси у шоку, ово уопште нису очекивали после добрих вести!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу - а Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026 се полако приводе крају.
21. 02. 2026. у 17:00
САРМЕ СУ "КРИВЕ"! Како то да ће Ђанфилипо Матераци играти за Србију? Нестварна фудбалска прича због које Италија сада пати!
Ђанфилипо Матераци, талентовани крилни нападач омладинске школе римског Лација, добио је позив селектора кадетске репрезентације Србије Игора Матића за пријатељску утакмицу против Словеније. Иза тог позива стоји прича о породици, идентитету и снажној вези са земљом која је одувек имала посебно место у њиховом дому.
21. 02. 2026. у 14:55
Коментари (0)