ИСКУСТВО ЈЕ НА ЊЕГОВОЈ СТРАНИ: Немац се најлагодније осећа на шљаци

Марко Милосављевић

01. 04. 2025. у 08:50

АЛТМАЈЕР и Виртанен ће одмерити снаге у првом колу Маракеша.

ИСКУСТВО ЈЕ НА ЊЕГОВОЈ СТРАНИ: Немац се најлагодније осећа на шљаци

FOTO: Tanjug/AP

Данијел је играч који се добро сналази на свм подлога, али на шљаци се, ипак, осећа најлагодније.

Воли споре услове, има добар форхенд и у стању је да контролише поене, такође је у стању да игра дуге размене.

Пре десет дана смо га гледали на мастерсу у Мајамију, неочекивано је поражен од Вонга с резултатом 2:0 (6:4,6:3).

Финац је последњи меч на најспоријој подлози одиграо прошле године у Кицбилу, оражен је од Лукаша Клајна.

Алтмајер има више искуства и верујемо да ће то искористити.

НАШ ТИП: 1-1 (квота 1,47)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)

Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!

23. 03. 2026. у 15:36

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Добила вести из Америке које уопште није очекивала