ЈОШ ЈЕДАН СРПСКИ ТЕНИСЕР ДАНАС ИГРА: Лаци покушава да врати самопоуздање
ЛАСЛО Ђере и Алехандро Табило ће одмерити снаге у другом колу Буенос Ајреса.
Фото АП
Лаци више није у најбољј форми, пао је на листи, те је до главног жреба турнира у Аргентини морао да стигне путем квалификација.
До сада је одиграо три меча у Јужној Америци и још увек није изгубио сет, у првод рунди је савладао Александреа Милера за само 75 минута игре.
Српски тенисер је најбоље резултате током каријере постизао управо на шљаци и ово је добра прилика да у потпуности врати самопоуздање пред наставак сезоне.
Данашњи противник није нимало наиван, доста пута је показао да му играње на спорој подлози и те како одговара.
Верујемо да ће граница гемова у овом дуелу бити пребачена.
НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,62)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)