БИВШИ ИГРАЧ "ПАНТЕРА" РЕТКО ШУТИРА ЗА ДВА: Тридесеттрогодишњи бек је некада важио за поузданог шутера
ДАНАС вам предлажемо још једног играча Игокее.
ФОТО: АБА лига/Мега/Драгана Стјепановић
Марко Јеремић је некада важио за поузданог шутера, међутим, напунио је 33 године и изгубио је на брзини.
Најбоље партије је пружао у Морнару и ФМП-у, али је и прошле године изгледао сасвим добро.
Ове сезоне бележи нешто слабије бројке, на терену проводи 20 минута и убацује 6,5 поена.
Најбољи поентерски учинак имао је против Крке када је постигао 13 поена, док је прошле недеље "пантерима" убацио само 3. Шутно је 5 тројки и погодио само једну.
Јеремић изузетно ретко шутира за два, али верујемо да га то неће спречити да данас пребаци границу поена.
НАШ ТИП: Марко Јеремић +6,5 (квота 1,85)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ТИМ ИЗ ЕМИРАТА ПОНОВО БЛИСТА: Игокеа је срушила "пантере"
24. 12. 2024. у 08:08
ЛЕТОНАЦ РУШИ ПРОТИВНИКЕ СВОЈИМ ОРУЖЈЕМ: Бертанс је Сплиту убацио пет тројки
24. 12. 2024. у 10:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ПОКЕР" ПАРТИЗАНА ПРОТИВ ЛУКСЕМБУРЖАНА: Црно-бели доминирали са играчем више
ФУДБАЛЕРИ Партизана дочекали су Уна Штрасен у квалификацијама за Лигу Конференције. Домаћин је са играчем више славио 4:0 (2:0).
23. 07. 2026. у 22:51
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
ЕВРОПО, ЗАПАМТИ ОВО ИМЕ! Железничар показао да Србија није само Звезда и Партизан
Фудбалски клуб Железничар из Панчева показао је Европи да српски фудбал не чине само Црвена звезда и Партизан."Дизелка" је одиграла дебитантски меч у квалификацијама за Лигу конференција и одмах одушевила јавност.
23. 07. 2026. у 15:58
Коментари (0)