ХРВАТ НЕ УСПЕВА ДА НАПРАВИ ИСКОРАК: Домаћи тенисер је успешно одрадио квалификације

МИЛИ Пољичак и Робин Бертран ће се састати у првом колу Роана.

ХРВАТ НЕ УСПЕВА ДА НАПРАВИ ИСКОРАК: Домаћи тенисер је успешно одрадио квалификације

Фото Profimedia

Хрватски тенисер игра добро на ИТФ турнирима, али на челинџерима не успева да направи искорак.

Прошле недеље је играо у Аликантеу и испао је већ у првом колу, бољи од њега био је Камил Мајхшак резултатом 2:0 (6:4, 7:6).

Рођени Сплићанин има 20 година, тренутно заузима 327. позицију на АТП листи и мораће много да ради у наредном периоду.

Са друге стране мреже стајаће годину дана старији Француз који је у квалификацијама елиминисао Бродија и Белијеа.

Верујемо да ће домаћи играч бити успешнији.

НАШ ТИП: Пољичак - Бертран 2 (квота 1,65)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

НЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАСПИТЕ ОД ВРУЋИНЕ? Испробајте овај сјајан трик са пешкиром - расхладиће собу за трен