ВАВРИНКА ЈЕ ПОКАЗАО МЕНТАЛНУ ЧВРСТИНУ: Италијан је имао времена да се припреми за данашњи меч
СТЕН Вавринка и Флавио Коболи ће одмерити снаге у другом колу Шангаја.
Foto: Profimedia
Швајцарац је у првом колу имао тежак задатак, али је успео да оствари тријумф и обезбеди пласман у наредну фазу.
Савладао је Мпеши Перикара након два одиграна сета, одлука је пала у тај-брејковима, а Стен је показао свој највећи квалитет, менталну чврстину.
Брејкове нисмо видели, Вавринка се три пута суочавао са брејк-лоптама и увек је проналазио решење да их неутралише.
Његов данашњи противник тренутно заузима 30. позицију на АТП листи и у Шангају је постављен за 28. носиоца, у првом колу је био слободан и имао је довољно времена да се припреми за данашњи меч.
НАШ ТИП: Коболи - Вавринка +21,5 (квота 1,60)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ПОСЛАСТИЦА НА КРАЈУ ДАНА: Италијан је спреман стигао у Шангај
07. 10. 2024. у 07:45
КИНЕЗ НА ТЕРЕНУ ПРОВЕО САМО ПОЛА САТА: Американац је апсолутни фаворит
07. 10. 2024. у 07:05
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Трансфер земљотрес! Арсенал хоће да купи фудбалера Црвене звезде, милиони стижу на Маракану?! (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда могао би овог лета да забележи историјски трансфер и заради "џак пара".
30. 04. 2026. у 18:07
Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао
Док још траје крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина. Али и Канада - која је приредила прави скандал.
30. 04. 2026. у 18:41
Коментари (0)