ИТАЛИЈАН ЗА САДА ОПРАВДАВА УЛОГУ ФАВОРИТА: Музети је постављен за првог носиоца
МУЗЕТИ и Качмазов ће имати полуфинални окршај у Ченгдуу.
FOTO: Tanjug/AP
Италијан је наставио са добрим партијама, на шљаци и трави се ове сезоне доказао у неколико наврата, а то управо чини и на тврдој подлози.
На турниру у Кини је постављен за првог носиоца и за сада то оправдава на терену. У оба досадашња меча је изгубио по сет, али је свакако задовољан крајњим исходом.
У првом колу је елиминисао Кристофера О'Конела, а затим и Адријана Манарина, укупно је провео пет сати на терену.
Са друге стране, руски тенисер је у досадашњем делу такмичења одиграо пет мечева, два у квалификацијама и три у главном жребу.
Верујемо да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,50)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЛЕВЕРКУЗЕН ЗАРЕДАО СА "ЧЕТВОРКАМА": Шампион Немачке све ефикаснији како сезона одмиче
22. 09. 2024. у 11:54
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
"ЈА САМ УЗНЕМИРЕН"... Новак Ђоковић одговорио Арини Сабаленки! (ФОТО)
НИЈЕ дуго Новаку Ђоковићу требало да одговори након што је Арина Сабаленка савладала Викторију Мбоко и добила 20. узастопни тај-брејк.
25. 01. 2026. у 12:01
ОДБИО СРБИЈУ ПА ОСТВАРУЈЕ СЕНЗАЦИОНАЛАН ТРАНСФЕР: Миле Свилар на прагу великана?
Миле Свилар је прошле сезоне проглашен за најбољег голмана Серије А, а 11. јула 2025. године потписао је нови уговор са Ромом до лета 2030. године.
25. 01. 2026. у 12:43
Коментари (0)