БРИТАНАЦ ИГРА СА ВЕЛИКИМ САМОПОУЗДАЊЕМ: Француз свим силама покушава да врати форму
ТУРНИР у Рену нам доноси дуел између Манарина и Фирнлија.
ФОТО: Танјуг/АП
Француз игра јако лоше ове сезоне, у једном тренутку је везао чак десет пораза и самопоуздање му је било потпуно уништено.
Свим силама покушава да ухвати прави ритам, те је одлучио да заигра на челинџеру у својој земљи.
Постављен је за првог носиоца и за сада то оправдава на терену, у првом колу је елиминисао Матијаса Буржеа, а затим и Николоза Басилашвилија.
Његов данашњи противник је недавно освојио турнир друге категорије у Линколну и са великим самопоуздањем је стигао у Рен.
Верујемо да ће домаћи играч славити.
НАШ ТИП: Манарино - Фирнли 1 (квота 2,05)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
НЕМАЧКИ ТЕНИСЕР НАСТАВЉА СА ДОБРИМ ПАРТИЈАМА: Италијан има чиме да припрети!
13. 09. 2024. у 08:00
ЧЕХ ИМА РЕЦЕПТ: Коприва је један од фаворита на турниру!
13. 09. 2024. у 08:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ПОКЕР" ПАРТИЗАНА ПРОТИВ ЛУКСЕМБУРЖАНА: Црно-бели доминирали са играчем више
ФУДБАЛЕРИ Партизана дочекали су Уна Штрасен у квалификацијама за Лигу Конференције. Домаћин је са играчем више славио 4:0 (2:0).
23. 07. 2026. у 22:51
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
ЕВРОПО, ЗАПАМТИ ОВО ИМЕ! Железничар показао да Србија није само Звезда и Партизан
Фудбалски клуб Железничар из Панчева показао је Европи да српски фудбал не чине само Црвена звезда и Партизан."Дизелка" је одиграла дебитантски меч у квалификацијама за Лигу конференција и одмах одушевила јавност.
23. 07. 2026. у 15:58
Коментари (0)