РУБЉОВ ЈЕ ДОНЕО ТЕШКУ ОДЛУКУ: Московљанин неће играти на Олимпијским играма у Паризу
АНДРЕЈ Рубљов ће се у четвртфиналу Умага састати са Фабијаном Марошаном.
FOTO: Tanjug/AP
Московљанин је имао у плану да игра на предстојићим Олимпијским играма, али је након низа лоших резултата донео одлуку да не оде у Париз.
Рубљов сматра да већу важност имају турнири на бетону који долазе одмах иза Олимпијског турнира и да ће одморан бити далеко опаснији на њима.
Андреј је у Токију освојио златну медаљу у миксу и за њега би само злато у појединачној конкуренцији представљало успех, а то у овом тренутку није реално.
У првом колу је елиминисао Уга Карабелија, док је његов противник био бољи од Александера Шевченка и Тијага Монтеира.
Верујемо да ће девети играч света остварити тријумф.
НАШ ТИП: Рубљов - Марошан 1 (квота 1,40)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
БРАЗИЛАЦ ЈЕ ЕЛИМИНИСАО СРБИНА: Немац се добро сналази на свим подлогама!
25. 07. 2024. у 07:59
КРАГУЈЕВЧАНИ СУ ОВО ДУГО ЧЕКАЛИ: Раднички вечерас дебитује у европским такмичењима!
25. 07. 2024. у 07:50
ВОШИ СЕ НЕ ПИШЕ ДОБРО: Жреб ју је упарио са четвороструким прваком Европе!
25. 07. 2024. у 07:35
ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ "САХРАНИО" НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)
Најновије вести из тениса тичу Горана Иванишевића. Новак Ђоковић је био једна од тема којом се бавио Хрват, бивши Нолетов тренер.
30. 03. 2026. у 13:20
УЛТИМАТУМ КОЈИ ЈЕ ЗАЛЕДИО СРБИЈУ! Бранко Радујко открио: Имамо 10 година да урадимо ово или српски фудбал нестаје са мапе
Генерални секретар Фудбалског савеза Србије (ФСС) Бранко Радујко изјавио је данас у Београду да је приватизација клубова неизбежна у наредној деценији.
30. 03. 2026. у 12:10
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ ЗБОГ ОВОГА! Пљује по Србији, а на терену прича српски! Сада послао никад срамнију поруку о Косову
Фудбалска репрезентација лажне Косова налази се на корак од контроверзног пласмана на Светско првенство 2026. године.
30. 03. 2026. у 08:50 >> 08:56
Коментари (0)