БИТКА ЗА ТРОФЕЈ У ШПАНИЈИ: Чилеанац је имао сјајну недељу
АЛЕХАНДРО Табило и Себастијан Офнер ће се састати у финалу Мајорке.
FOTO: Tanjug/AP
Чилеанац игра сјајно читаве недеље и данас ће се заслужено борити за трофеј. У првом колу је елиминисао Александра Шевченка, а затим су на ред дошли Јакуб Меншик и Гаел Монфис.
Табило је солидан играч, али мало ко је очекивао да ће направити овакав успех на најбржој подлози.
Аустријанац је такође приредио велико изненађење, играо је у изузетним ритму од старта турнира и успео је да узме меру сваком противнику.
Офнер је у четвртфиналу савладао Алекса Микелсена, а затим и Пола Џаба. Верујемо да ће граница поена бити пребачена.
НАШ ТИП: +23,5 (квота 1,85)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ НАЉУТИО: Повукао овај потез
ПОСЛЕ попраза у финалу Аустралијан опена, а онда и одласка са супругом Јеленом на Зимске олимпијске игре у Италију Новак Ђоковић је озбиљно тенис ставио у други план. Али, сада се "белом спорту" враћа.
18. 02. 2026. у 20:26
КАКАВ ОДГОВОР! Ово је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
18. 02. 2026. у 18:10
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Скандал! Ове три ужасне ствари су урадили њеној звезди на Зимским олимпијским играма!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026, а тамо је један Рус доживео истински шок.
18. 02. 2026. у 15:20
Коментари (0)