ИТАЛИЈАНКА НАСТАВЉА СА ДОБРИМ ПАРТИЈАМА: Рускиња је рутински одрадила посао у четвртфиналу!

М.М.

28. 06. 2024. у 07:43

ЈАСМИН Паолини и Дарија Касаткина ће одмерити снаге у полуфиналу Истборна.

ИТАЛИЈАНКА НАСТАВЉА СА ДОБРИМ ПАРТИЈАМА: Рускиња је рутински одрадила посао у четвртфиналу!

Foto: Tanjug

Италијанка игра сјајно у последње време и не планира да се заустави. Нарочито је била импресивна на Ролан Гаросу, када је стигла до финала, међутим, није могла да изађе на крај са невероватном Игом Швјонтек.

Седма тенисерка света је и на трави наставила у победничком ритму, у претходном колу је била боља од Кети Бултер резултатом 2:0 (6:1, 7:6).

Јасмин је била доминантна у првом сету, да би у другом Британка почела да пружа далеко јачи отпор.

Са друге стране, Рускиња је у четвртфиналу почистила са терена уморну Ему Радукану препустивши јој само четири гема.

Паолини и Касаткина су се четири пута састајале, али ово ће бити први окршај на трави.

Верујемо да ће граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,80)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

ИЗГУБИЛИ СМО ДВА ИГРАЧА! Саша Обрадовић после Босна - Звезда, а пред дерби: Ово је најгора ситуација од почетка сезоне!

"ИЗГУБИЛИ СМО ДВА ИГРАЧА!" Саша Обрадовић после Босна - Звезда, а пред дерби: Ово је најгора ситуација од почетка сезоне!

Изузетно је занимљиво било после утакмице Босна - КК Црвена звезда у оквиру АБА лиге, јер је Звездин тренер Саша Обрадовић одговарао на бројна питања, од (све лошије) кадровске ситуације у црвено-белом табору, преко "босанског гостопримства", до бурне ситуацију у Партизану услед одласка Жељка Обрадовића, а управо су црно-бели наредни ривал његове екипе.

08. 12. 2025. у 19:34

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих