РОЂЕНИ ШЉАКАШ ЈЕ ДУГО БИО ВАН ТЕРЕНА: Шпанац је велики борац и неће одустати!
ПАБЛО Карењо Буста и Маријано Навоне ће се састати у првом колу Ролан Гароса.
FOTO: Tanjug/AP
Шпански тенисер је био дуго ван терена, прошле године је пробао да се врати, међутим, одиграо је само седам мечева.
Последњи пут смо га видели на челинџеру у Малаги, а поражен је од Матеа Белучија максималним резултатом.
Карењо је у септембру 2017. године био десети играч света и то му је заправо најбољи пласман у каријери.
На Ролан Гаросу је имао десет наступа и два пута је стизао до четвртфинала, где је губио од Рафаела Надала, односно Новака Ђоковића.
Освајач бронзане медаље на Олимпијским игарама у Токију је велики борац и сигурно неће одустати. Покушаће на све могуће начине да ухвати прави ритам.
Верујемо да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,48)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)
Свашта су навијачи гледали на прекјучерашњем жребу за Светско првенство у фудбалу, а данас се појавио један снимак који баца сумњу на регуларност жреба.
07. 12. 2025. у 11:58
ЈЕЗИВО! Камион ударио у аутобус са децом, Алексеј, Максим и Михаил у најтежем стању
Најновије вести из спорта као да су из рубрике "црна хроника".
07. 12. 2025. у 12:19
Коментари (0)