БОГДАН "ПОДЕБЉАВА" РЕКОРД: Србин је исписао историју Хокса!
У ноћи између петка и суботе гледаћемо окршај Минесоте и Атланте.
Фото Tanjug
Богдан Богдановић је исписао историју Хокса као играч са највише погођених тројки у једној сезони.
Рекорд је до сада држао Треј Јанг који важи за једног од најбољих тројкаша лиге, што довољно говори о Богдановом подухвату.
Сезона још увек није завршена, српски интернационалац ће већ вечерас имати прилику да "подебља" рекорд и самим тим отежа Јангу да га престигне у наредним сезонама.
"Јастребове" ћемо гледати у плеј-ину, док ће њихов данашњи противник директно заиграти у плеј-офу.
Тимбервулвси су поразом од Денвера изгубили лидерску позицију у Западној конференцији.
Верујемо да ће граница поена у овом дуелу бити пребачена.
НАШ ТИП: +220,5 (квота 1,60)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)