ШПАНАЦ ЈЕ ПРОШЛЕ НЕДЕЉЕ ПОДИГАО САМОПОУЗДАЊЕ: Немац гаји агресиван стил игре!
У првом колу турнира у Есторилу гледаћемо окршај Мартинеза и Алтмајера.
Фото Profimedia
Шпанац је успешно одрадио прошлу недељу, подигао је трофеј на челинџеру у Ђирони савладавшиу финалу Радуа Албота.
Мартинез тренутно заузима 77. позицију на АТП листи, а најбољи пласман је имао 2022. године када је стигао до 40. места.
Овај двадесетшестогодишњак је управо 2022. освојио и прву титулу у каријери. Тријумфовао је у Сантијагу савладавши у финалу Себастијана Баеза.
Данас ће преко пута мреже стајати тенисер који такође игра солидно на овој подлози. Немац поседује једноручни бекхенд и гаји агресиван стил игре.
Победник овог меча ће се у другом колу састати са Робертом Баутистом Агутом.
Верујемо да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,52)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ХАОС! Партизан се сели, разлог је - Динамо Загреб!
Најновије вести из света спорта су сасвим несвакидашње, а иако је Србија у питању, односно Партизан, и те како на најновију одлуку утичу и навијачи из Хрватске, али и Грчке и Аустрије.
23. 12. 2025. у 14:17
ЈУЧЕ СТИГАО ДЕЈАН СТАНКОВИЋ, А ДАНАС... Црвена звезда са две вести обрадовала "делије"
ДЕЈАН Станковић се вратио у Црвену звезду. Овог понедељка је званично започео његов други мандат на клупи црвено-белих, а шампион Србије је дан потом саопштио две вести везане за новог/старог тренера клуба с Маракане.
23. 12. 2025. у 12:57
ИЗДАЈА КАКВА СЕ НЕ ПАМТИ! Москва хитно наредилa да се ухапси легендарни руски спортиста
СКАНДАЛ!
23. 12. 2025. у 10:40
Коментари (0)