ПРОТИВНИК ПО МЕРИ ЗА КАРИЈА: Један од најбољих играча свих времена би могао имати сјајно вече против Пејсерса
ОД велике понуде играча одлучили смо се и за Стефа Карија, чији Голден Стејт дочекује Индијану (3.00).
ФОТО: ЕПА
Један од најбољих кошаркаша свих времена игра још једну сезону на високом нивоу. Може се рећи да је један од ретких који игра квалитетну кошарку у Вориорсима и носи екипу на леђима током читаве кампање.
И поред чињенице да одбране обраћају пажњу искључиво на њега, јер остатак тима игра доста слабо, Кари испоручује скоро 27 поена у просеку, а уз њих хвата четири скока и дели готово пет асистенција по утакмици.
Данас ће за ривала имати Пејсерсе који су познати по томе да играју веома брзу кошарку и да их одбрана претерано не занима. Играју утакмице са великим бројем кошева и њихов стил игре би требао да одговара Карију.
На првом обрачуну ових тимова сјајни плејмејкер је бројао 42, а вечерас се од Стефа тражи да убаци 28 поена, што не би требало да буде проблем за њега.
НАШ ТИП: Стеф Кари +27,5 (квота 1,90)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ШАМПИОН СРБИЈЕ СЕ ФОКУСИРА НА РЕГИОНАЛНИ ШАМПИОНАТ: Навијаче црвено-белих радује повратак прве звезде!
22. 03. 2024. у 07:50 >> 07:51
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
"НЕМАЊА РАДОЊИЋ МОРА СКРОЗ ДА ПРОМЕНИ СВОЈУ ГЛАВУ!" Звездан Терзић о многим актуелним темама
Први човек Црвене звезде Звездан Терзић се дотакао многих актуелних тема у опширном новогодишњем интервјуу за “Телеграф”
03. 01. 2026. у 10:29
"СВЕ ЋЕМО УРАДИТИ ДА ОСВОЈИМО ТИТУЛУ!" Дејан Станковић пред почетак припрема за наставак сезоне
Тренер фудбалера Црвене звезде Дејан Станковић рекао је на почетку припрема за други део сезоне да ће он и играчи урадити све да освоје титулу првака Србије.
03. 01. 2026. у 11:35
Коментари (0)