ЦРНО-БЕЛИ СУ У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Жељкови пулени ваде флеке против "бавараца"!

М.М.

08. 02. 2024. у 15:11 >> 15:11

КОШАРКАШИ Партизана ће у 26. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.

ЦРНО-БЕЛИ СУ У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Жељкови пулени ваде флеке против бавараца!

Црно-бели су у великим проблему, себи су закомпликовали ситуацију у најелитнијем европском такмичењу и на терену не изгледају добро.

Последњу утакмицу изабраници Жељка Обрадовића изгубили су у регионалном шампионату пред својим навијачима. Актуелни шампион АБА лиге састао се са Сплитом, а хрватски представник славио је резултатом 67:74. Тријумф Сплићана био је далеко убедљивији него што то резултат показује.

Српски стручњак је желео да одмори Пи-Џеј Доужера и Кевина Пантера, али то га је скупо коштало. Партизан није могао да пронађе право решење, игра је била изузетно спора и неефикасна, док је одбрана била катастрофална у првом полувемену.

У пораженом табору није било светлих тачака, најефикаснији је био Џејмс Нанели који је имао 10 погодака. Френк Камински и Матеуш Понитка су убацили по 8, док су Данило Анђушић, Алекса Аврамовић и Зек Ледеј додали по 6.

Жељко је јако незадовољан и то јасно показује на свакој утакмици, Бруно Кабокло је био један од носиоца на почетку сезоне, али Бразилац тренутно игра епизодну улогу. Френк Камински је дуго био критикован, али сада проводи велики број минута на паркету.

Партизан је желео да нападне једну од првих шест позиција на крају регуларног дела, међутим, то сада више није реално. "Парни ваљак" тренутно заузима 11. позицију и у последњих девет кола очекује га велика борба за плеј-ин.

Данас на мегдан стиже екипа која није оправдала очекивања ове сезоне. "Баварци" су у досадашњем делу сезоне уписали 10 победа и 15 пораза.

Пабло Ласо не може бити задовољан јер има састав који и те како има квалитет за топ 10.

Верујемо да ће домаћин на крилима публике уписати битан тријумф.

НАШ ТИП: Х1 -7,5 (квота 1,93)

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 14:24