ЦРВЕНО-БЕЛИ СЕ ПРИПРЕМАЈУ ЗА "ВЕЧИТИ ДЕРБИ": Шампион Србије без Теа на гостовању у Берлину!

М.М.

25. 01. 2024. у 12:30 >> 12:30

ЦРВЕНА звезда ће у 23. колу Евролиге гостовати Алби.

ЦРВЕНО-БЕЛИ СЕ ПРИПРЕМАЈУ ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Шампион Србије без Теа на гостовању у Берлину!

Црвено-бели имају великих проблема са повредама и ово је тежак период за њих.

Изабраници Јаниса Сферопулоса су у досадашњем делу најелитнијег европског такмичења уписали девет победа и 13 пораза.

Тренутно се налазе на деоби 12. места заједно са Бајерном, Анадолу Ефесом и Миланом.

У претходном колу српски представник је поражен од Басконије резултатом 90:91. Звезда је добро отворила тај меч, међутим, кратка ротација је учинила своје.

Најефикаснији у поразу свог тима био је Јаго дос Сантос који је убацио 26 поена, док су двоцифрени били Рокас Гедраитис и Џавонте Смарт са 13, односно 11 кошева.

Након пораза од шпанског великана Сферопулосови пулени савладали су ФМП у оквиру АБА лиге. У дуелу против "пантера" поново је блистао омалени Бразилац који је имао дабл-дабл учинак од 17 поена и 14 асистенција. Бранко Лазић је такође имао 14 погодака.

Са друге стране, играчи Албе су одавно изгубили све шансе и сада играју без притиска. У досадашњем делу такмичења су остварили четири победе уз 18 пораза. Налазе се на деоби последњег места заједно са Асвелом. У претходном колу момци из Берлина су поражени од Бајерна резултатом 65:82.

Ови ривали су се састали у 14. колу и тај окршај је припао Звезди (85:71). Вечерас на паркету нећемо видети Милоша Теодосића који се још увек није опоравио од повреде, док је наступ Немање Недовића под знаком питања.

Шампион Србије ће се већ за три дана састати са Партизаном у оквиру АБА лиге и овај меч ће им послужити као добра припрема. Биће интересантно видети да ли црвено-бели данас могу без Теа да сруше немачког представника.

Верујемо да ће у овом дуелу граница поена бити пребачена.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ТИП: +162,5 (квота 1,85)

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 14:24