ЦРВЕНО-БЕЛИ СУ БЛИСТАЛИ У "ГРАДУ МОДЕ": Чачани су у првом делу пружили јак отпор актуелном вицешампиону!

14. 01. 2024. у 09:50

ЦРВЕНА звезда ће у 16. колу АБА лиге угостити Борац.

ЦРВЕНО-БЕЛИ СУ БЛИСТАЛИ У ГРАДУ МОДЕ: Чачани су у првом делу пружили јак отпор актуелном вицешампиону!

Црвено-бели су у Вилербану направили кикс, међутим, два дана касније су у "граду моде" приказали изванредну игру.

Изабраници Јаниса Сферопулоса су савладали Милано а коначан резултат гласио је 62:76.

Милош Теодосић је у првом полувремену повезивао игру и на терену је изгледао као у најбољим данима.

Најефикаснији појединац био је Рокас Гедраитис који је убацио 22 поена, док је Џоел Боломбој додао 14.

Звезда је прошле недеље поражена у регионалном првенству од Цедевита Олимпије у Љубљани. Након 40 минута игре резултат је гласио 96:86.

Са друге стране, Чачани су у досаадашњем делу сезоне уписали седам победа и осам пораза. У претходном колу претрпели су пораз од Меге на свом терену (78:94).

Ови ривали су се састли у 3. колу и тада је екипа из Чачка пружила добар отпор актуелном вицешампиону.

Верујемо да ће тако бити и вечерас.

НАШ ТИП: хендикеп 2 (-15,5) (квота 1,88)

POGLEDAJTE TREĆU EPIZODU EMISIJE "KLADIONIČARSKE PRIČE"

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 12:46